Loading...
HAKKIMIZDA

Mardeluz, 1979 yılında kurulan Önder Pırlanta & Altın ailesinin tescilli markasıdır… Aynı zamanda fiziksel mağazalarının dışında E-Ticaret yoluyla Türkiye’nin her yerine ürünlerini ulaştırmak amacıyla kurulan sanal mağazamızın adıdır. Sanal mağazamız www.mardeluz.com.tr adıyla 2011 yılında faaliyetine başladı.

“Aşka Şekil Verdik” sloganıyla ürünlerini sizlere sunan Mardeluz, ışıltının, tutkunun , zerafetin ve birlikteliğin simgesi olma yolunda bir markadır. İspanyolca’da “deniz ışıltısı” veya “ışık denizi” anlamına gelen Mardeluz Collection’larını gördüğünüzde sizlerde ışık denizinde olduğunuzu hissedeceksiniz.


Pırlanta, Elmas, Altın, Değerli Taşlar ve İncili ürünlerden oluşan kendine özgü tararımlar ile özel koleksiyonlar, her ürünün serifikalarında kalite ve garanti bilgileri dışında tüm detay bilgileri ile kendini ispatladı.


Mücevher konusundaki engin tecrübelerimizi, kendi çizgilerimizi, duygularımızı, bakışımızı, takıya dönüştürüyoruz ve sizlere sunuyoruz.


Sadece mücevher konusunda E-Ticaret sitesi olan ve hiçbir aracı olmadan, üretimden son kullanıcıya ulaştırdığımız ürünlerde, her türlü sorunda tüketicinin yanında duruşuyla müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyan Mardeluz, altının ayarından, taşların kalitesine kadar uzman ellerden çıkarak garanti sertifikasıyla, kaliteli ambalaj kutusu ve hediye paketiyle sizlere ulaştırılmaktadır.


Mardeluz’un hazzını, ürün elinize ulaştığında yaşayacaksınız.

.
.