Ürün İade Garantisi

Ürünün iade süresi ürünün satış tarihinden itibaren en geç 7 iş günüdür. Ürün iadelerinin en geç 1 hafta içinde tarafınızdan yapılması gerekmektedir. Sipariş teslim edildiğinde aynı gün merkeze bildirilen ürünler, tarafımızın anlaşmalı kargo şirketi tarafından sizden alınacaktır.

Ürünün iadesi sırasında faturası, hediye paketi ve garanti sertifikası mutlaka geri verilmelidir. Faturasız ve garanti sertifikasız ürün garanti kapsamında değildir.

Kıymeti ve özelliği itibariyle, farklı ürün kapsamında olan ürünlerimizin, kötü niyetli olarak yapıldığı anlaşılan iadelerinde, Önder Altın’nın ürünü iade alıp almama konusunda takdir hakkı mevcuttur.

Özel sipariş olan ürünler (özel yazılan isimler, özel yüzük ölçüleri, özel tasarımlar vb ) kesinlikle geri alınamaz.

İade edilen ürün mutlaka hasarsız ve kullanılmamış olmalıdır. Çizikler, fiziksel değişikliğe uğramış ürünler garanti kapsamında değildir.

İade nedeni Önder Altın  yetkilileri tarafından incelenip, onaylandıktan sonra, kredi kartı ile işlem yapılmışsa kredi kartına, banka havalesi (EFT) olduysa, banka hesabına tutar geri yatırılmaktadır.  İadenizin kredi kartına yansıma süresi de 1- 4 hafta arasındadır.